OFICIÁLNÍ PARTNER:

DODÁVÁME:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PODPORUJEME

...
X
x
x
x
NAŠI ZÁKAZNÍCI

"Jsem zákazníkem již delší dobu. Web, služby, kvalita a sortiment zboží se pořád zlepšují a proto budu jistě dál rád rozšiřovat svou sbírku metodické literatury. Za výhru jsem rád, a poukázka na další nákup jistě přišla vhod právě před další objednávkou :)"
Erik Čala

Doprava


NOVINKY

arr3Naskladňujeme produkty od Precision Training.Vážení zákazníci, průběžně naskladňujeme nové produkty od britského firmy Precision Training a... arr3GIVOVA na novém eshopu.Vážení zákazníci, od ledna jsme pro vás připravili nový eshop se sortimentem značky GIVOVA a to na... arr3PODPORUJEME MEZINÁRODNÍ TURNAJ U17 !Podporujeme Mezinárodní halový fotbalový turnaj U17 na Slovensku.   ... arr3SLEVOVÝ SYSTÉMVážení zákazníci, spustili jsme pro vás slevový systém. Všichni registrovaní zákazníci, kteří budou... arr3DÁRKOVÉ POUKAZYVážení zákazníci,   nyní si můžete objednávat dárkové poukazy pro nákup zboží na tomto eshopu....

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 44 850 Kč (1 869 EUR)
skladem


GIVOVA na novém eshopu.

Vážení zákazníci, od ledna jsme pro vás připravili nový eshop se sortimentem značky GIVOVA a to na adrese www.gisport.cz . Eshop je aktuálně stále v pracovní verzi, doplňuje se zboží na shop stejně jako postupně naskladňuje. Obejdnávky BOXů a produktů GIVOVA však již na eshopu lze. 

Eshop www.fotbalovametodika.cz bude nyní zaměřen čistě na metodiku a tréninkové pomůcky.

 

Zbyněk Jaroš

 

 

ZWE2MGV